fbpx

פראניק הילינג

פראניק הילינג, כמדע, נולד בשנת 1987 זוהי סינתזה של יותר מ- 30 שנות תרגול ומחקר אודות הגופים המעודנים המרכיבים את האדם והשפעותיו, אשר מולידות טכניקות ריפוי חדשות ומהפכניות. 

המחקר והאימות בוצעו על ידי מאסטר צ'ואה קוק סוי, מדען, מחנך, פילנתרופ, מהנדס חומרים במקצועו פיליפיני שמוצאו בסין.

פראניק הילינג מבוסס על  2 עקרונות בסיסיים:

  1. העיקרון שהגוף באופן כללי מסוגל לרפא ולאזן את עצמו.

  2. עקרון מוכח נוסף הגורס כי ניתן להאיץ את ריפוי הגוף על ידי הגדלת כוח החיים בגוף.

בדיוק כמו שאור יכול לגרום לתגובה כימית, זהו עיקרון בסיס הצילום. אנרגית החיים (הפראנה) מגדילה את התגובות הכימיות בגוף, ובכך מאיצה ומזרזת את תהליך ההחלמה שלו.

פראניק הילינג מסייע לאנשים רבים ברחבי העולם להשיג בריאות, שלווה, שגשוג ושפע בכל היבטי החיים. לשפר את איכות חייהם, ברמה הפיזית, האנרגטית, הרוחנית והנפשית.

מטפלים ממגוון רחב של מקצועות בלמעלה מ -130 מדינות, ביניהם רופאים, אחיות, מורים, מטפלים מתחומים שונים, אנשי עסקים וסטודנטים מטפלים בשיטת פראניק הילינג.

פראניק הילינג אינו דורש תרופות, צמחי מרפא או ויטמינים.

פראניק הילינג מטפל ביעילות רבה במצוקות רגשיות ובמחלות פיזיות.

הקשר בין גוף ונפש הינו קשר הדוק והדדי. על פי התפיסה היוגית, כאשר הגוף הפיזי חולה, סובל ממכאובים או ממצוקה רגשית אנרגיית הגוף נחסמת ועוצמת החיים מושפעת. מחקרים רבים מראים כיצד הנפש והגוף מגיבים זה לזה ומציגים כיצד המצב הרגשי והגופני מתורגמים לתגובות שונות באיזון הכימי של הגוף ובייחוד במערכת החיסונית. מחקרים הוכיחו כי רגשות מודחקים רוצים כל הזמן לפרוץ החוצה. המוח כדי למנוע מאיתנו התמודדות עם רגשות אלו שלרוב הם חזקים, מפחדים, מאיימים, מתסכלים מסית את תשומת לבנו מהתמודדות עמם באמצעות פיתוח כאבים כרוניים, חרדות, פוביות, וכו.

טיפול בפראניק הילינג מאזן את רמות האנרגיה בגוף ולכן אינו מטפל רק בסימפטום ובאיבר החולה, אלא נותן מענה וטיפול מקיף לכל יתר האיזורים בגוף ובנפש. כתוצאה מכך ההחלמה והריפוי הם מהירים יותר, משך המחלה והסבל הנלווה אליה מתקצרים.

הכי חשוב הטיפול הוא בשורש הבעיה ולא בסמפטום.

מלבד היותו אמצעי ריפוי, פראניק הילינג מספק גם אמצעי להשגת אורח חיים בריא על ידי הנגשת עולם האנרגיות וכיצד הם משפיעים על בריאותנו ורווחתנו. פראניק הילינג יכול לעזור, לשפר ולרפא לא רק מגוון רחב של מחלות פיזיות ופסיכולוגיות, אלא גם מגוון היבטים נוספים בחיים ביניהם שיפור וריפוי מערכות יחסים, חינוך, מצבים פיננסיים, מימוש, הצלחה, הגשמה אישית, ועוד.

כדי להבין כיצד ריפוי מתרחש עלינו לזכור כי כל חומר הוא צורה של אנרגיה.

כי כל חומר מורכב מצרופים של אטומים הנקראים מולקולות. האטומים מורכבים מאלקטרונים ומגרעין. מכיוון שהאלקטרונים נושאים מטען שלילי וגרעין האטום הוא חיובי, האלקטרונים מסתובבים סביב הגרעין במהירות גבוהה ביותר. בתנועה המהירה שלהם סביב הגרעין הם פולטים גלי רטט חלשים.

לזה אנו קוראים צ'י, פראנה או אנרגיית חיים.

רוב האנשים אינם מודעים לכך שרוחניות, מחשבות, רגשות, זוגיות, ההצלחות או חוסר ההצלחות בחיים, כולם שלובים זה בזה באופן הדוק.

כל דבר הקיים ביקום כולו, אשר מחולק עד לרמה הטהורה הבסיסית ביותר שלו, ונמדד בעזרת המכשירים המדעים המתוחכמים ביותר, הוא רק תדר רוטט של אנרגיה, אשר מצטופף יחד עם האנרגיה באותה תדירות הרמונית, כדי ליצור את מה שאנחנו "תופסים" כמציאות וכתוצאה מכך חווים חוויות בעולם הפיזי.

מכאן שהמחשבות שלנו (גם הם אנרגיה), אשר נקבעות על ידי האמונות והתפיסות שלנו, משודרות החוצה לשדה אינסופי של אנרגיה בצורת גלים (כמו אנרגיה בתדר רדיו), משתנות מצורת הגלים (בעולם הרוחני) לצורת החלקיקים (בעולם החומר) ומצטרפות יחד עם אנרגיות נוספות, אשר רוטטות בתדירות הרמונית קולקטיבית, ומייצרות את מה שאנחנו רואים ובסופו של דבר חווים בעולם הפיזי שלנו.

אנרגיה לא שופטת אף אחד, לא כועסת ולא מענישה. אלו אנחנו בעצמנו שיוצרים לעצמנו את מציאות חיינו.

סדנאות פראניק הילינג

פראניק הילינג - סדנת יסוד

סדנת יסוד

קורס פראניק הילינג למתקדמים

מתקדמים

פסיכותרפיה פראנית

פסיכותרפיה פראנית

סדנת רפיוי פראנית בקריסטלים

קריסטלים

קורס הגנה פראנית עצמית - אלונה בן ארי

הגנה פראנית עצמית

blue-pearl-copy

אחדות עם הנשמה הגבוהה

Arhatic Yoga - אלונה בן ארי

יוגה ארטית

בפראניק הילינג תלמדו על האנטומיה של הגוף האנרגטי על ההילות ועל הצ'אקרות.

תלמדו כיצד לראות ולסרוק את ההילה והצ'אקרות ולדעת אילו איזורים בגוף אינם מאוזנים.

כאשר אנו לומדים על אנרגיה, אנו הופכים מודעים יותר לנוכחותה בכל מקום, בין אם מדובר בבני אדם או אפילו חפצים.

על ידי ההכרה בקיומה של אנרגיה, אנו לומדים את האפשרויות של תהליך הריפוי ומביאים הרמוניה ופרודוקטיביות לכל היבט בחיינו.

מטפלים בשיטת פראניק הילינג ברחבי העולם עושים שימוש בפראניק הילינג לעסק שלהם, לבתיהם, למערכות היחסים שלהם, לבריאותם הפיזית והרגשית להשגת מטרותיהם עם תוצאות פנטסטיות.

בפראניק הילינג תלמדו גם נשימה פראנית. פרקטיקה שבאמצעותה לומדים לנשום ברמות הפיזית, הרגשית והאנרגטית להשגת מצב של רוגע ושלווה פנימי.

מדיטציה מונחית הנקראת מדיטצית לבבות התאומים למען השלום והארה היא מימד נוסף בפראניק הילינג, המעצים את הקשר עם הנשמה ומחדד את האינטואיציה ואת הצמיחה וההתפתחות הרוחנית.

מספר בתי חולים ברחבי העולם ביניהם: אפולו שבהודו, St. Joseph’s Regional Medical Center שבניו ג'רסי שבארה"ב, בי"ח באוסטרליה ובאפריקה, עוזרים למטופלים לשפר את מצבם על ידי השלמת הטיפולים הרפואיים עם טיפולי פראניק הילינג.

מה שעושה את שיטת פראניק הילינג ייחודי בין שאר השיטות, הוא השקפתה המודרנית, הטרייה והמדעית בנוגע לאנרגיה, לריפוי ולרווחה ולבריאות בכל הבטי החיים.

סדנת יסוד בפראניק הילינג תעניק לך דרך חיים חדשה, שתהפוך אותך לאדם דינמי וממוקד יותר.

נסו פראניק הילינג ותראו מה זה יכול להביא לחיים שלכם!

מרכז פראניק הילינג בישראל שואף להפיץ את השיטה המופלאה בכל ישראל.

 

כדי להבטיח אחידות וטוהר הלמידה, כמו גם כדי לשמור על בקרת איכות קפדנית על כל הסדנאות, סדנאות פראניק הילינג נצמדות לסלבוס קבוע ואחיד ביותר מ -130 מדינות.

 

מרכז פראניק הילינג ישראל, מספק טיפולי פראניק הילינג, מדיטציות מונחות וייעוץ.

 

ניתן לתאם גם טיפולים מרחוק לכל מי שמאילוצי מרחק, חולי או לו"ז אינם יכולים להגיע פיזית למרכז בתל מונד.

 

המרכז מקיים סדנאות פראניק הילינג, באיזורים שונים בארץ, שיחות אוריינטציה והרצאות מבוא לקבוצות וארגונים המעוניינים.

רוצה להתעדכן בכל הקשור לגוף האנרגיה?

להבין כיצד הוא משפיע על כל תחום בחייך?

אני מזמינה אותך לקבל במתנה את מדריך

4 דרכים לשמירה על גופך האנרגטי בריא וחזק.

*בהרשמתי אני מאשר/ת קבלת דוא"ל, ס.מ.ס וואטסאפ מאלונה בן ארי.
דילוג לתוכן