אלונה בן ארי

שמי אלונה בן ארי, אני נשואה ואם לשלושה ילדים.

מאז שאני זוכרת את עצמי הייתי אדם חברותי שזקוק לחברת אנשים כמו אוויר לנשימה. תמיד תפקדתי כסוג של פסיכולוגית עבור הסובבים אותי.

מה שהניע וכיוון את עולמי המקצועי לאורך כל השנים, היה הרצון לעבוד עם אנשים. עבדתי בהפקת אירועים, ויותר מעשור בתחום הרכש והלוגיסטיקה.

תמרנתי בין בית, עבודה וילדים, ויש לציין כי בהצלחה רבה. היו תקופות שהבוקר שלי במשרד היה נפתח עם כוס קפה ושני אופטלגין לא יכלתי ולא הכרתי דרך אחרת. סבלתי ממיגרנות תכופות. מצבי הפיזי והלחץ הרגשי בו הייתי נתונה השפיע גם על בריאות ילדי. בתי הקטנה סבלה במשך שלושת שנות חייה הראשונות מנזלת כרונית, אותה אף שיטת טיפול קונבנציונלית ומשלימה לא הצליחה לרפא.  

לקראת סוף שנת 2010 הרגשתי כי הגעתי לנקודה בה אני חייבת שינוי בעיקר בתחום המקצועי.

חשבתי כי הצורך הינו רק שינוי במקום העבודה. כך עברתי תהליך אימון (Coaching). בתהליך האימון הבנתי שמה שהמאמנת עושה איתי, זהו משהו שתמיד עשיתי באופן אינטואיטיבי עם אחרים. מה שהוביל אותי להתחיל ללמוד אימון, 

תוך כדי הלימודים הבנתי שהאימון הוא כלי נהדר, אך אני מחפשת משהו אחר, לא ידעתי בדיוק מה.

כל הזמן כתבתי "שאני רוצה לטפל ולעזור לאנשים וכי אני רוצה שזה יהיה בלי מגע".
המשכתי לבקש מהיקום שינוי, הרגשתי שמשהו צריך להשתנות בחיים שלי, כאשר הדגש כמו שאני ראיתי והבנתי היה בעיקר בתחום המקצועי.

תוך מספר חודשים, בעלי קיבל הצעת עבודה בהודו. היקום נענה לבקשתי והעניק לי שינוי של 180 מעלות.

בהודו נחשפתי לשיטת פראניק הילינג. שהיא שיטת טיפול אנרגטי ללא מגע! בדיוק מה שביקשתי.

במהלך השנתיים בהן חיינו בהודו למדתי את כל הקורסים האפשריים בתורת הפראניק הילינג, ועבדתי באופן פרטי ובהתנדבות באחד ממרכזי פראניק הילינג בבנגלור.

במהלך השנים טיפלתי בהצלחה במטופלים בארץ ובעולם, מתינוקות ועד קשישים. רבים מאותם אלה שהרפואה הקונבנציונלית לא ידעה לתת פתרון ו/או מענה הולם למחלתם או פשוט רצו להחלים בדרך טיבעית ללא נטילת תרופות וכימיקלים.

בשנת 2017 עברתי הכשרה והסמכה ללמד פראניק הילינג בישראל.

כיום אני הנציגה הבלעדית בישראל של ארגון פראניק הילינג העולמי. היחידה בארץ אשר מוסמכת להעביר את סדנת היסוד בשיטת פראניק הילינג.

כלי טיפול נוספים אותם למדתי ואותם אני משלבת בקליניקה: 

BioNeuroEmoción  

שיטה המדברת על הקשר בין הנוירולוגיה, הביולוגיה והרגשות, שיטת מחקר שמטרתה למצוא ולזהות את הרגש הבסיסי החבוי מאחורי כל התנהגות בלתי מאוזנת, היכולה להתבטא כהתנהגות אנטי-חברתית, אלימות, התמכרות ומחלות פיזיות,

אימון אישי

תהליך המאפשר לאדם ללמוד איך להיות מאושר, ללמוד איך לקיים חיים שיש בהם סיפוק והגשמה.

התהליך מתייחס לנושאים אישיים, עסקיים, מעברים ושינויים בחיים, במערכות יחסים או בקריירה – ע”י בחינת המציאות הקיימת, אבחון האתגרים, ובחירת דרך פעולה שבעזרתה תוכל להפוך את חייך למה שהיית רוצה שהם יהיו.

קורס בניסים

קורס בניסים הוא קורס רוחני, פסיכולוגי המביא אושר, שקט, רוגע, שלווה וריפוי לכל תחום בחיים שלנו הזקוק לכך. ניתן להגדירו כקורס בריפוי מערכות יחסים, זאת מאחר וכל האינטראקציות שלנו מושתתות על מערכות יחסים.

חשוב לי לציין כי אני אישה ריאלית עם שתי רגליים על הקרקע. מאמינה בדברים רק לאחר שאני חווה אותם.

כיום אני כבר יודעת למה נשלחתי דווקא להודו ולמה פראניק הילינג היא השיטה המדויקת והנכונה עבורי. ולכן בחרתי ללמדה ולהעביר את הנס הזה הלאה.

למדתי את חשיבות הוקרת התודה, כיבוד העצמי והאחר, להעריך ולהוקיר כל דבר הנקרא בדרכי. להפיק את המירב מכל סיטואציה ולדעת כי הכל בסוף הוא לטובתי המרבית.

כתבות שפורסמו עלי במגזין”לאישה”

זו לא את, זאת ההילה שלך- כתבה בלאשה - אלונה בן ארי
ללא מגע יד אדם - כתבה בלאשה על אלונה בן ארי

ללמוד פראניק הילינג

פראניק הילינג יכול לעזור, לשפר ולרפא מגוון רחב של מחלות פיזיות ופסיכולוגיות, ובנוסף מגוון היבטים נוספים בחיים ביניהם שיפור וריפוי מערכות יחסים, חינוך, מצבים פיננסיים, מימוש, הצלחה, הגשמה אישית, ועוד. וכך מלבד היותו אמצעי ריפוי, פראניק הילינג מספק גם אמצעי להשגת אורח חיים בריא.

טיפולים בפראניק הילינג

להשיג ריפוי ואיזון של אנרגיית החיים. להסיר חסימות תוך זיהוי הדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין המעכבות. הבנת הסיבות שהובילו להופעת המחלה/ הכאב בגוף ומכאן האפשרות למודעות עצמית גבוהה, ללמידה, לצמיחה ולהשגת שינוי וריפוי אמתיהטיפול הוא טבעי, יעיל, בלתי פולשני ואינו מצריך נטילת תרופות מכל סוג שהוא.