fbpx

אלונה בן ארי

נעים להכיר, אלונה בן ארי, אני נשואה ואם לשלושה ילדים.

לפני 13 שנים כאשת קריירה וניהול בהייטק פלוס 3 ילדים סבלתי ממיגרנות תכופות, והדרך שלי להתמודד איתן הייתה באמצעות כוס קפה ושני אופטלגין. 

מצבי הפיזי והלחץ הרגשי בו הייתי נתונה השפיעו גם על בריאות ילדי. בתי הקטנה סבלה במשך שלוש וחצי שנות חייה הראשונות מנזלת כרונית, אותה אף שיטת טיפול קונבנציונלית ואלטרנטיבית לא הצליחו לרפא. 

בבית ובעבודה הייתי מגיבה מתוך אמוציות, מרימה את הקול, לעיתים קרובות מדי, אומרת דברים שאחר כך, הייתי מצטערת שאמרתי אותם. כשדברים לא קרו כפי שציפיתי שיקרו, תמיד מצאתי את מי להאשים, וכך התאכזבתי שוב ושוב מאנשים וממצבים.

לקראת סוף שנת 2010 הרגשתי כי הגעתי לנקודה בה אני חייבת שינוי.

אז הלכתי ללמוד אימון (Coaching) במקביל המשכתי ללא הרף לבקש מהיקום שינוי! רציתי שמישהו ישלוף אותי מתוך מציאות חיי! תוך מספר חודשים, בעלי קיבל הצעת עבודה בהודו. זה היה מדהים מבחינתי, היקום נענה לבקשתי והעניק לי שינוי של 180 מעלות! כמה חודשים אחרי שהגענו, נחשפתי לשיטת פראניק הילינג שהיא טכניקה מתקדמת של טיפול ברמת האנרגיה כדי לרפא היבטים שונים בחיים שלנו. הופתעתי לגלות שיש ביכולתי לטפל במיגרנות שלי באופן עצמאי, מבלי להזדקק לתרופות. שאני יכולה לעזור לחברים ולקרובי משפחה שסבלו מכל מני סוגים של מחלות, כאשר אני נמצאת פיזית בהודו והם בישראל, זה היה מדהים בעיני, שהרי כל חיי אהבתי לעזור לאנשים והנה פתאום נחשפתי לכלי מדהים שמאפשר לי לעזור לאנשים לשפר את איכות חייהם. 

אבל מה שהכי הדהים אותי, הוא, שברגע שאני השתנתי, הפסקתי לתת לרגשות שלי לנהל אותי ולהגיב באימפולסיביות, פתאום גם הנזלת הכרונית של הבת שלי נעלמה! הבנתי שמספיק שאחד מבני המשפחה יעשה שינוי כדי שמערכות היחסים בתוך המשפחה יראו אחרת.

הבנתי שהאופן שבו אני חושבת משנה את ההתנהגות שלי, למעשה משנה את נתיב החיים שלי ושל המשפחה שלי. שלמחשבות יש השפעה ישירה על מה שקורה או לא קורה בחיים שלי. גיליתי שהמחשבות שלי, שהן אנרגיה, הם זרעים שאני זורעת ושבסופו של דבר גם אקצור. ובדיוק כמו שלא יעלה בדעתי לשתול בגינה שלי פרחים שגורמים לי לאלרגיה, כך גם עלי להפסיק להתעסק במחשבות שלי עם דברים שאני לא רוצה שיקרו בחיים שלי.

הבנתי שכל מה שקורה בחיים שלי הוא לגמרי באחריותי. שהמפתח לשינוי טמון בי, והוא מתחיל במחשבות שלי, באנרגיה שלי.

במהלך השנתיים בהן חיינו בהודו למדתי את כל הקורסים האפשריים בתורת הפראניק הילינג, ועבדתי באופן פרטי ובהתנדבות באחד ממרכזי פראניק הילינג בבנגלור.

לאחר שנתיים בהודו חזרנו ארצה והחלטתי לא לחזור להייטק ופתחתי קליניקה. רציתי להמשיך לעזור לכמה שיותר אנשים לשפר את הבריאות שלהם, לאפשר להם להפסיק להיות תלויים בתרופות. לאפשר להם לחיות חיים מהנים ושלווים יותר. רציתי שכל העולם ידע ויחווה שאפשר אחרת!

במהלך השנים טיפלתי בהצלחה במטופלים בארץ ובעולם, מתינוקות ועד קשישים. רבים מאותם אלה שהרפואה הקונבנציונלית לא ידעה לתת פתרון ו/או מענה הולם למחלתם או פשוט רצו להחלים בדרך טיבעית ללא נטילת תרופות וכימיקלים.

בשנת 2017 עברתי הכשרה והסמכה ללמד פראניק הילינג בישראל.

כיום אני הנציגה הבלעדית בישראל של ארגון פראניק הילינג העולמי. היחידה בארץ אשר מוסמכת להעביר את סדנת היסוד בשיטת פראניק הילינג.

כלי טיפול נוספים אותם אני משלבת בקליניקה: 

BioNeuroEmoción  

שיטה המדברת על הקשר בין הנוירולוגיה, הביולוגיה והרגשות, שיטת מחקר שמטרתה למצוא ולזהות את הרגש הבסיסי החבוי מאחורי כל התנהגות בלתי מאוזנת, היכולה להתבטא כהתנהגות אנטי-חברתית, אלימות, התמכרות ומחלות פיזיות.

אימון אישי

תהליך המאפשר לאדם ללמוד איך להיות מאושר, ללמוד איך לקיים חיים שיש בהם סיפוק והגשמה. התהליך מתייחס לנושאים אישיים, עסקיים, מעברים ושינויים בחיים, במערכות יחסים או בקריירה – ע”י בחינת המציאות הקיימת, אבחון האתגרים, ובחירת דרך פעולה שבעזרתה תוכל להפוך את חייך למה שהיית רוצה שהם יהיו.

קורס בניסים

קורס בניסים הוא קורס רוחני, פסיכולוגי המביא אושר, שקט, רוגע, שלווה וריפוי לכל תחום בחיים שלנו הזקוק לכך. ניתן להגדירו כקורס בריפוי מערכות יחסים, זאת מאחר וכל האינטראקציות שלנו מושתתות על מערכות יחסים.

קבלה

המטרה העליונה של הקבלה היא ללמד אותנו לקבל ולמלא את חיינו במשמעות אמיתית, ולהסיר את המעטה השלילי מעל היומיום שלנו.

בטיפולים אני משלבת בין כל הכלים, תוך הבנת חשיבות הניקוי האנרגטי, כמו גם חשיבות הסדר המערכתי, הבנת המסר העמוק שנשלח באמצעות האתגרים אותם אנו חווים ושינוי דפוסי החשיבה כדי שחיינו יהיו מלאים והרמוניים.

בנוסף לסדנאות פראניק הילינג
אני מציעה מגוון תוכניות וקורסים דיגיטלים

להתפתח

להתפתח

זה הזמן לגלות את עוצמת האנרגיה שבך! באמצעות כלים וטכניקות שיחשפו בפנייך איך להשתמש באנרגיה כדי ליצור את החיים שברצונך לחיות.
על ידי הבנת מנגנוני האנרגיה המעודנת, אנו פותחים את עצמנו להבנת מנגנוני החיים. מעניקים משמעות לאינטואיציות ולתחושות. מגלים את הקסם שבאנרגיה המעודנת.
לפרטים נוספים

כתבות שפורסמו עלי במגזין”לאישה”

זו לא את, זאת ההילה שלך- כתבה בלאשה - אלונה בן ארי
ללא מגע יד אדם - כתבה בלאשה על אלונה בן ארי

ללמוד פראניק הילינג

פראניק הילינג יכול לעזור, לשפר ולרפא מגוון רחב של מחלות פיזיות ופסיכולוגיות, ובנוסף מגוון היבטים נוספים בחיים ביניהם שיפור וריפוי מערכות יחסים, חינוך, מצבים פיננסיים, מימוש, הצלחה, הגשמה אישית, ועוד. וכך מלבד היותו אמצעי ריפוי, פראניק הילינג מספק גם אמצעי להשגת אורח חיים בריא.

ללמוד פראניק הילינג

הידיים שלך יכולות לרפא
לפרטים נוספים

קבלת טיפוי בפראניק הילינג

להשיג ריפוי ואיזון של אנרגיית החיים. להסיר חסימות תוך זיהוי הדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין המעכבות. הבנת הסיבות שהובילו להופעת המחלה/ הכאב בגוף ומכאן האפשרות למודעות עצמית גבוהה, ללמידה, לצמיחה ולהשגת שינוי וריפוי אמתי. הטיפול הוא טבעי, יעיל, בלתי פולשני ואינו מצריך נטילת תרופות.

טיפול בפראניק הילינג

טיפול אנרגטי ותודעתי לטיפול בשורש הבעיה
לפרטים נוספים
דילוג לתוכן