טיפול פראניק הילינג

טיפול אנרגטי בשיטת פראניק הילינג נשען על ההשקפה של אלברט אינשטיין – תפיסת החומר כביטוי לאנרגיה.

בטיפול אנו עובדים על הגוף האנרגיה, אשר עוטף וחודר את הגוף הפיזי. 

גוף האנרגיה, בדיוק כמו הגוף הפיזי, מורכב כרשת של מרכזי אנרגיה, המשיקים והמשפיעים על מערכות פיזיות/תאיות.

מחקרים הוכיחו כי הכל קודם כל מתרחש באנרגיה ואז מתגלם בחומר. לדגומא המחשבות והרגשות שלנו הן אנרגיה, אשר לא תמיד מתבטאת בחומר בצורה של מעשים, התנהגות וכו.

בפראניק הילינג אנו מרפאים את גוף האנרגיה כדי לאפשר לגוף לעשות את מה שהוא יודע לעשות שזה ריפוי עצמי.

כפי שאלבט אינשטיין הוכיח במאה שעברה, הכל הוא אנרגיה, באמצעות טיפול בגוף האנרגטי, ניתן לטפל בכל היבט בחיינו.

לטפל בתחלואים פיזיים, מצוקות רגשיות, אתגרים במערכות יחסים, חוסר הצלחה, מימוש עצמי וכו’.

כיצד נראה טיפול בקליניקה:

המפגשים עם אלונה הם שילוב של טיפול אנרגטי בסיוע קריסטלים ועבודת מודעות דרך שיחה והכוונה, בכדי להשיג ריפוי ואיזון של אנרגיית החיים. תהליך הסרת החסימות מתרחש בשיתוף עם המטופל דבר המאפשר הבנת הדפוסים הרגשיים ואמונות הגרעין המעכבות. המטופל לומד להבין מהן הסיבות שהובילו להופעת המחלה/ הכאב בגופו ובכך ניתנת לו האפשרות למודעות עצמית גבוהה, ללמידה, לצמיחה ולהשגת שינוי וריפוי אמתי.

אני מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי נגינה המנגן את רחשי הנפש. בטיפול אני מתייחסת ונותנת מענה לחמישה ממדים שלדעתי הם בלתי נפרדים כדי שריפוי אמתי יתרחש: הממד הפיזי, הרגשי, הרוחני, האנרגטי והנפשי. נעשית עבודת התבוננות פנימית לחשיפת תת המודע, לזיהוי הרגש הבלתי פתור אשר הוביל להופעת הסימפטומים בגוף הפיזי כדי להביא לשינוי ולריפוי.

הטיפול הוא טבעי, יעיל, בלתי פולשני ואינו מצריך נטילת תרופות מכל סוג שהוא.

בכל פעם שאני מטפלת במישהו רואה אותו מחלים, פעמים רבות אף משנה את דרך הסתכלותו על הדברים, משנה את התגובות האוטומטיות שלו לארועים ולאנשים, מתחזקת בי האמונה בנס הזה שנקרא כוח הריפוי באמצעות יכולתו של הגוף לרפא את עצמו.

במהלך השנים טיפלתי בהצלחה במטופלים מהארץ ומהעולם, מתינוקות ועד קשישים. רבים מאותם אלה שהרפואה הקונבנציונלית לא ידעה לתת פתרון ו/או מענה הולם למחלתם או פשוט רצו להחלים בדרך טבעית ללא נטילת תרופות וכימיקלים.

מרבית האנשים כבר מסכימים ומאמינים כי קיים קשר בין גוף לנפש.

אך כמה אנשים באמת מטפלים ברגש שלהם כשהם חולים?

הגוף שלנו מדבר איתנו כל הזמן, ולא בדרך שבה אנו רגילים לתקשר.

הוא עושה זאת באמצעות הכאבים והמחלות עמם אנו מתמודדים.

 • במהלך אוגוסט תקף אותי כאב נוראי בברך. בתחילה לא הייתה הגדרה רפואית, אחר”כ זה התברר כקרע במיניסקוס. הכאב היה מאוד גדול, לא יכולתי לישון בלילה וממש בכיתי מרב כאבים. קיבלתי סדרת טיפולים והיום מצבי ממש טוב אין כאב בכלל, חזרתי לתפקוד רגיל. ואני לא ממהרת לניתוח שממש לא רוצה. אלונה מאוד עזרה תמכה והכילה.

  קרע במיניסקוס
 • פניתי לאלונה בעקבות פגיעה חוזרת בעין ימין, קראתי קצת את מה שאלונה כותבת והרגשתי שהיא תעזור לי להבין למה זה קורה ומה זה רוצה להגיד לי.. מאז, במשך שנתיים אלונה עזרה לי להבין ולפתוח את המקום שלי, את היכולת להביא ולהבין את עצמי גם בעולם העיסקי, בעבודה, גם במערכות יחסים שונות והכי הכי ברוחניות.. בחוכמתה הרבה, ביכולת המופלאה שלה לראות בדרך מיוחדת ומאירה את ההתנהלויות שלי והמשמעויות שלהן, לפרום את המגננות ולהסיר פחדים ומחסומים אלונה עזרה והדריכה אותי למקום הרבה יותר שלם, מלא, שליו מואר ומאיר.. ועל זה אני אסירת תודה

  פגיעה בעין ימין
 • הגעתי לאלונה בעקבות משבר חמור, הרגשתי מרוסקת, בלי שום אנרגיה. ידעתי שאני זקוק לעזרה ולחיזוק מהיר כדי לאפשר לי לתפקד שוב. בהתחלה שקלתי ללכת לפסיכולוג, בידיעה שייקח לא מעט זמן עד שאוכל לראות את התוצאות הראשונות. ואז נזכרתי שריפוי פראני (ריפוי כוח חיים) הוא בדיוק מה שהייתי צריכה. למעשה קיבלתי את שניהם, מכיוון שאלונה היא גם קואצ’רית. היא הקשיבה לי בחצי השעה הראשונה, ואז, במשך שעה שלמה עבדה על הגוף שלי, בלי לגעת בי בכלל. נוסף על כך התבקשתי לעשות שיעורי בית, בהתבסס על מה שדנו בחצי השעה הראשונה. כשיצאתי מהקליניקה באותו יום כבר הייתי אדם אחר. שתי פגישות נוספות כאלה, אפשרו לי להתאושש לגמרי, רק שלוש פגישות!! ושיעורי הבית היו בונוס מוחלט. זה עזר לי להתמודד עם דברים שלא הצלחתי באמת להתמודד ולהתייחס אליהם מאז ילדותי. לא יכולתי לבקש יותר.

  דכאון
 • את אלונה בן ארי, הכרתי בהרצאה שהעבירה על פראניק הלינג.
  מהרגע הראשון הרגשתי את האנרגיה הנפלאה שאלונה משדרת.
  לאלונה יש יכולת נפלאה של הקשבה ,הכלה, והשקט והשלווה שהיא משדרת, זה בדיוק מה שהיה חסר לי .מיד לקחתי כרטיס ביקור, והלכתי למספר טיפולים בקלינקה של אלונה .כל בעיה כל ספק תמיד נתנה לי מענה וידעה לגעת בנקודות בהן עלי לעבוד.
  מרגע זה לא וויתרתי לעצמי. זכיתי באיכות חיים אחרת.
  אני מדי פעם מגיעה לטיפולים כדי לתחזק את השיוי המופלא שהתרחש בחיי. גם למדתי את קורס היסוד בשיטה.
  התאהבתי בשיטה ובמיוחד באלונה יש בה איכויות מדהימות.
  כיף לי שיש לי את אלונה זה כמו לחזור לבית חם ואוהב, שווה לנסות את חווית האנרגיות, אותן שום מילים לא יוכלו לתאר.
  השיטה מביאה אתכם לבריאות, בגוף, בנפש וברוח .
  אני כבר זכיתי דורית חן .ותודה רבה על מי שאת אלונה

  איכות חיים
 • סבלתי מהרגל רע כתוצאה מבעיית ה- OCD שלי, תנועות בלתי רצוניות וללא הרף עם הלשון. לאחר חמישה טיפולים בלבד, ומרחוק, אני בקושי עושה את התנועות האלו יותר. הרגל מציק ומיותר שהפריע לי פשוט נעלם.

  OCD
 • הטיפול היה מדהים, מיד לאחר הטיפול הרגשתי כאילו נולדתי מחדש, הייתי רגוע מאוד הרבה יותר אנרגטי וגם נעלמו כאבי הראש כלא היו.
  מעבר לכך קיבלתי הדרכה ועצות טובות לחיים נכונים יותר, הסתכלות אחרת על החיים שעזרו לי לפתח הבנה חדשה וראיה נכונה יותר על החיים.
  היום אני מתרגל את מדיטציית לבבות התאומים אחת לשבוע וגם למתי את קורס היסוד של פראניק הילינג.
  אני שמח שמצאתי מורה מדהימה שהאירה את דרכי ונתנה לי כלים מדהימים להמשך הדרך, אני יכול להגיד שחיי השתנו ללא היכר לאחר המפגשים עם המורה אלונה.

  כאבי ראש

רוצה לקבל ממני משוב על הסיבה העמוקה לבעייתך הבריאותית?

מלא/י את פרטיך האישיים כאן ואני מבטיחה לשוב אליך עם משוב.